Toplantı Odası

Oteller, kongre merkezleri ve kurumsal büyük firmalar SDMWare Akıllı Ekran Yönetimi Yazılımını, toplantı odaları doluluğunu görmek ve yönetebilmek için, yoğun bir şekilde kullanırlar.  Ekranlar, üçüncü parti yazılımlar tarafından beslenen oda doluluk takvimini görüntüleyebilir Örneğin, Mikro Fedelio, Opera, Microsoft Outlook, Kerio, Lotus Notes gibi.

 
SDMWare-35 SDMWare-36 SDMWare-37 SDMWare-38
 

 Tahta veya yazılı tabelalarınızı SDMWare Akıllı Ekranlar ile değiştirin:

 

  • Lobi veya karşılama bölümlerinde

  • Toplantı odası veya Eğitim odaları girişinde

Ziyaretçilerinize veya Misafirlerinize yol bulma bilgilendirmesi yapın:

 

  • Giriş seviyesinde bir ekran, toplantı odaları doluluk verilerini ve yol bulma bilgilendirmesi görüntüleyebilir

  • SDMWare Akıllı Ekran Yönetimi Yazılımı bu ekranlardaki bilgilerin karışımını da sağlar: Promosyonlar - Resim içinde Resim modunda eğlendirici ve haber niteliği taşıyan bilgiler ve farklı toplantı odaları veya mekanlarda yol bulma bilgileri gibi.

  • Toplantı odaları ekranlarında, toplantı içeriği ile ilgili bilgi, katılımcı bilgileri veya hoşgeldiniz mesajları yayınlanabilir.

 

ÇÖZÜMLER

SDMWare Akıllı Ekran Yönetimi Yazılımı  ile herhangi bir veritabanına bağlanarak toplantı odası doluluğu ile ilgili bilgileri oluşturabilirsiniz. Gerçek zamanlı bilgiler otomatik olarak ekran şablonlarına eklenebilir. Belirlediğiniz verileri( toplantı odası veya yol bulma bilgilerini) lobi, eğitim odası, özel toplantı odaları gibi ekranlar için özel olarak oluşturabilirsiniz.

Live betting in bet365 Sport now.