GData Antivirüs

Windows için en iyi G DATA koruması: Yepyeni DeepRay® ve BEAST teknolojilerimiz, kamufle edilmiş ve önceden bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için yapay zeka ve davranış analizi kullanır.

Yeni Nesil Teknolojilerimiz, programların davranışlarından bir saldırı planlayıp planlamadıklarını zaten anlıyor. Yani bilgisayar korsanlarından her zaman bir adım öndesiniz.

Fidye şantajcılarının saldırıları, güvenlik ihlalleri veya çevrimiçi bankacılık olsun, güvendesiniz. İyi bir duygu, değil mi? 

Virüs tarama
Paralel çalışan teknolojilerle en yüksek algılama oranlarına güvenin.

E-posta tarama
Gelen e-postaları ve ekleri şüpheli içerik için tarar. Tehlikeler bir şey olmadan önce tespit edilir.

G DATA BankGuard
Patentli teknolojimiz, tarayıcınızı güvenli çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için veri hırsızlarının manipülasyonlarına karşı güvence altına almaktadır.

USB Koruması
USB belleklere veya harici sabit sürücülere benzeseler bile klavye gibi davranan manipüle edilmiş USB aygıtlarına karşı sizi korur.

Davranış izleme
Bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlara karşı bile kendinizi koruyun. G DATA Antivirus bunu göze çarpan davranışından algılar.
Davranış analizi hakkında bilgi.

Yararlanma koruması
Bilgisayarınızı, örneğin Office uygulamalarında ve PDF okuyucularında güvenlik açıklarından yararlanan suçlulara karşı korur.

Anti-Ransomware
Truva atlarını gasp etme fırsatı yok - suçluların dosyalarınızı şifrelemesini durdururuz.

Güncelleştirme Yönetimi
Bilgisayarınızın güncelleştirmeleri ne zaman ve nerede yükleyeceğinizi belirtin. Bu, örneğin üçüncü taraf bir WLAN'a giriş yaparak ek maliyetlerden kaçınmanıza yardımcı olur.

 

Windows için İNDİR      MAC için İNDİR  MA    M


Whatsapp Destek

Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?