GData Internet Security

Yenilikçi
Windows için en iyi G DATA koruması: Yepyeni DeepRay® ve BEAST teknolojilerimiz, yapay zeka ve davranış analizi kullanarak gizli ve henüz bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tanımlar.
 
Ağ güvenliği
Bankacılık ve çevrimiçi alışveriş sırasındaki saldırılar, şüpheli web siteleri, şüpheli e-postalar? Sorun değil. İnternette sessizce sörf yapabilirsiniz, gerisini biz hallederiz.
 
Alman Teknoloji yapımı
Verileriniz sizin için kutsal mı? Bunu çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle maksimum veri güvenliğine büyük önem veriyoruz. Ve verilerinizin bozulmadan kalmasını sağlıyoruz. Garantili!
 
Güvenlik duvarı
Bilgisayar korsanlarına ve casus yazılımlara karşı koruma için gelen ve giden tüm bağlantıları otomatik olarak veya kendi kurallarınıza göre izleme.
Anti-Ransomware
Şantaj Truva atları için şans yok: Internet Security sizi dosyaları şifrelemeye çalışan suçlulardan korur.
Spam
E-posta kutunuzu temiz tutarak reklam ve kimlik avı e-postaları gibi spam'leri engeller.
Virüs tarayıcısı
Paralel olarak çalışan teknolojilerle en iyi virüs algılamaya güvenin. Daha iyi kötü amaçlı yazılım koruması için her saat otomatik güncellemeler alacaksınız.
Bulut Yedekleme
Dropbox veya Google Drive ile şifrelenmiş yedeklemelerinizi otomatik olarak buluta kaydedin.
G DATA BankGuard
Patentli teknolojimiz, tarayıcınızı veri hırsızları tarafından çevrimiçi bankacılık ve güvenli alışveriş için manipülasyona karşı korur.
Çocuk koruma
Çocuklarınızın internet kullanımını kontrol edin: İnternet erişimi için bir zaman sınırı belirleyin ve çocuklarınızın güvenilir web sitelerine göz atmasına izin verin.
Yararlanma Koruması
Suçlular güvenlik açıklarından yararlanmadan önce bilgisayarınızı koruyun, örneğin ofis uygulamalarında ve PDF okuyucularında.

 

Windows için İNDİR     Mac için İNDİR 


Whatsapp Destek

Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?