GData Total Security

Yenilikçi
Windows için en iyi G DATA koruması: Yepyeni DeepRay® ve BEAST teknolojilerimiz, yapay zeka ve davranış analizi kullanarak gizli ve henüz bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tanımlar.

Sadece daha akıllı
Fotoğraflar, videolar, belgeler: Verilerinizi otomatik olarak yedeklenin ve kopyaları bilgisayarınıza veya buluta kaydedin. Hiçbir şey ters gidemez.

Parolaları artık anımsama
Şifre 123 mü? Böyle olmasa iyi olur. Şifre yöneticimiz tüm şifrelerinizi sizin için hatırlar. Ve istek üzerine şifresi çözülemedikleri yenilerini oluşturur.

Anti-Ransomware
Şantaj truva atları için şans yok: Fidye Yazılımı Önleme teknolojimiz, dosya kaçırma gerçekleşmeden önce şantaj truva atlarını algılar. Sizi fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve kişisel dosyalarınızı şifrelemeye çalışan suçlulardan koruyoruz.
Parola yöneticisi
İşlev, çevrimiçi mağazalar, forumlar, e-posta hesabınız ve daha fazlası için şifrelerinizi hatırlar. Şifre yöneticimizi tarayıcınıza entegre edin. Böylece, parolalar
ve iletişim bilgileri otomatik olarak doldurulur 
Yedekleme
Tüm dosyalarınızı otomatik olarak bilgisayarınıza veya buluta kaydedin. Parola korumalı yedeklemeler sayesinde verileriniz güvendedir. Dosyalarınızın güvenlik kopyasını yapmak için Google Drive veya Dropbox'ı kullanabilirsiniz.
Veri şifreleme
Hassas bilgileri ve dosyaları parolayla koruyun. Yani dosyalarınıza yalnızca gerçekten güvenilir olan kişiler erişebilir. Ayrıca USB bellek kartları gibi harici depolama medyasını şifreleyin. Kendi güvenli şifrenizi kullanarak yazılım yüklemeden bunları deşifre edebilirsiniz.
G DATA BankGuard
Patentli BankGuard teknolojimizle bankacılık ve online alışveriş sorularınızı doğru bir şekilde sorun. İşlev, tarayıcının yalnızca orijinal içeriği görüntülemesini sağlar.
Aygıt denetimi
Bilgisayarınız için flash sürücüleri, kaydedicileri, sabit sürücüleri ve diğer aygıtları kimlerin kullanabileceğini belirleyin. Cihaz kontrolünü kullanarak, harici depolama medyasındaki zararlıların bilgisayarınıza ulaşmasını önlemek için tüm USB bağlantı noktalarını kontrol altında tutabilirsiniz.
Tarayıcı Temizleyici
Her şeyi sırayla alın: Internet Explorer, Firefox veya Chrome'unuzdan rahatsız edici araç çubuklarını ve eklentileri kaldırmak için Tarayıcı Temizleyicimizi kullanın.
Sistem iyileştirici
Eski önbellek girdilerini ve diğer balastları silin. Birkaç tıklamayla bilgisayarınızın performansını artırmak için.

 

Windows için İNDİR


Whatsapp Destek

Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?