START 3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile, tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.
Ön muhasebe işlemlerinde kolaylık
Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını Logo Start ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.
e-Devlet çözümleri entegrasyonu
Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet çözümleri konforunu da eklemek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor. 
e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışıyor. Böylece herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan, e-Devlet çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu'na geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.

 

 

Logo Start 3 Ürün İçeriği
Modüller
Stok Takip
İrsaliye
Sipariş
Fatura
Cari Hesap
Kasa
Banka
Çek ve Senet
E-Fatura
E-Arşiv
e-irsaliye
Özellikler
Tek Kullanıcıdır.
10 ayrı şirketin ön muhasebesini tutabilirsiniz.
Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
Kullanımı kolaydır.
Muhasebesi firma dışında tutulan küçük işletmeler için üretilmiştir.
Dövizli işlem yapılmamaktadır.
Sınırsız Stok Kartı
Sınırsız Cari Hesap Kartı
Sınırsız İşlem özelliği
Raporlar
Envanter raporu
Ayrıntılı satış raporu
K.D.V Raporu
Banka hesap durum raporu
Banka durum raporu
Borç alacak durum raporu
Borç alacak toplamları
Cari hesap özeti
Ayrıntılı satış raporu
Ayrıntılı satın alma raporu
Stok ambar durum raporu
Çok birimli stok ambar durum raporu
Çek /senet borç yaşlandırma raporu
Kasa hesap özeti
Kasa ekstresi
Toplam Satış Rakamları
Toplam Alış Rakamları
Alımlar Tablosu
Satışlar Tablosu


Whatsapp Destek

Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?